Misyon: Her Zaman Her Yerde Sizin İçin En İyi Çözüm Ve Hizmeti Sunan, Kaliteli, Güvenilir Bir Şirket Olmak

Vizyon: Müşterilerimizin Koşulsuz Memnuniyeti Kombi Servisi Hizmetlerinde Tanınan ve Tercih Edilen Bir Kuruluş Olmak. Profesyonel Çalışanları ile Alanında Lider Bir Firma Olmak . En İyi ve Kaliteli Hizmet Sunmak.

Kombi tamir servisi sektöründe 25 yıldır hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz  servisi hizmetini sürekli en kaliteli şartlarda müşterilerimize sunmak için değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve kendi sektörümüze empoze ediyoruz. Müşterilerimizin servisimize daha kolay ulaşması için internet ortamı için oluşturduğumuz web sitemizi sürekli güncel tutuyor ve yeniliyoruz.

Servisimiz tamir ve onarımın en kaliteli ve en ekonomik olmasını yıllardır kendine prensip edinmiştir. Bu sayede kombi tamiri sektöründe aranan bir firma olmayı devam ettiriyoruz. Servis hizmetini siz müşterilerimize haftanın her günü saat gözetmeksizin garantili ve acil olarak sunuyoruz. Çağrı merkezi operatörlerimizden tutunda servis elemanlarımıza kadar her personelimiz gerekli beşeri eğitimlerinde geçer ve gerekli tüm seminerleri aralıksız takip ederler.  Kalitemizi sizde yaşamak istiyorsanız kombi onarımı için gözünüz kapalı bizi arayabilirsiniz. En kısa zamanda en kaliteli ve garantili hizmeti bizde bulacaksınız

Tüm Kombi kullanıcıları için servisimizin alt yapısında sürekli gelişim içerisindeyiz. Sizlere hafta içi ve hafta sonu gün içinde hizmet vermektedir. Olası acil arızalar için servisimizin acil ekibi bulunmaktadır. Acil ekibimizi GSM 0535 876 25 80 numaralı hattımızdan arayabilir ve günün her hangi bir saatinde çok kısa sürede servis çağırabilirsiniz. Acil hizmet ekibimiz bu hizmet için sizden ekstra bir ücret talebinde bulunmazlar sadece servisimizin fiyat listesinde yer alan fiyatları size yansıtırlar. Ürününüzdeki sorunu en kısa zamanda giderirler. Acil  servisimize ulaşmak için aşağıda belirttiğimiz GSM numarasını arayabilirsiniz.

Acil Servis İrtibat Numarası: 0535 876 25 80

OPERATÖR : 0282 263 22 96