tekirdağ kombi servisi müşteri hizmetleri
KazanServisiBanner

Doğru ve Gerekli Tespit

Oluşan ya da oluşabilecek arıza durumlarının çözümünde en önemli unsur doğru tespittir. Doğru tespit yapıp gereksiz işlemlerden kaçınıyoruz.

Uygun Fiyat

Yapılacak işlemi önceden tespit edip çıkabilecek fiyatı onayınıza sunuyoruz. Tekirdağ Kombi Servisinde ekstra ve yüksek ücretlerle karşılaşmazsınız.

Kaliteli Hizmet

Yaptığımız işlemin sıradan bir işlem olmadığını biliyor ve önemsiyoruz. Mesleki yeterlilik belgesine sahip, eğitimli ve tecrübeli personel ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

Garantili İşlem

Yaptığımız işlemlerden sonra gerekli denemeler yapılıp cihazlarınız sorunsuz teslim edilir. Değişen parçalar 1 yıl garantilidir.

Müşteri Memnuniyeti

Sıradan bir işletme olmayıp, empati duygusuyla kendimizi sizin yerinize koyarak elimizden gelenin en iyisiyle sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Tekirdağ Kombi Servisi Olarak Kombi Arıza Servisi Kombi Bakım Servisi Kombi Tamir Servisi Tekirdağ Petek Temizleme Servisi alanında uzman ve sertifikalı ekiplerimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Önce kombinizin arızasını tespit ediyoruz ve sonrasında size yapılması gerekenleri anlatıyoruz. Hangi yolun sizin için mantıklı olacağına birlikte karar veriyoruz. Verdiğimiz tüm kombi arıza iş ve işlemlerimiz garantilidir. Ayrıca tamirlerimizde sadece orijinal parça kullanılmaktadır.

Kombiniz çalışmıyorsa, sigortaları ve gaz akışını kontrol ederek kapalı olup olmadıklarını tespit etmeniz gerekir. Eğer kapalıysa açtığınızda sorun kalmayacaktır.
Ancak kombinizin açılıp kapanması dışında kaloriferlerin ve suyun ısınmaması, herhangi bir yerinden su akıtması, ses ve gaz kokusu duyulması durumunda bizimle iletişime geçerek kombi tamiri talebinde bulunabilirsiniz.
Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelmeye çalışacak, sorunun tespitini ve çözümünü sağlamak için destek verecektir

BİZ NE YAPIYORUZ...

Müşterilerimize Sunduğumuz Çeşitli Hizmetler

KOMBİ ARIZA SERVİSİ
Kombi Arıza çözüm ve tamiri ciddiyet isteyen ehil ve eğitimli kişiler tarafından yapılaması gereken teknik bir durumdur.  

Devamını Oku

KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kombi bakımının ihmal edilmemesi ve yıllık olarak yaptırılması hem cihazınız hem de sizin sağlığınız açısından önem arz etmektedir.

Devamını Oku

PETEK TEMİZLİĞİ SERVİSİ

Petek temizliği genelde önemsenmeyen ancak ısınma sisteminin bütününü etkileyen önemli bir faktördür. Petek temizliği...

Devamını Oku

TESİSAT TEMİZLİĞİ HİZMETİ

Yıllar içerisinde Tesisatınızda Kir, Tortu, Kireç, Çamurlaşma oluşmaktadır. Bu durum hem cihazın arızalanmasına hem de yeteri kadar ısınamamanıza sebep olur.

Devamını Oku

KAZAN SERVİSİ

Tekirdağ’ın her yerinde tüm marka ve modelde kazanlarınızın bakım, onarım ve tamiri için hazır bulunan profesyonel personellerimizle sizlere kazan servisi hizmeti vermekteyiz.

Devamını Oku

KASKAD SERVİSİ

Tekirdağ’ın her yerinde tüm marka ve modelde Kaskad sistemlerinin bakım, onarım ve tamiri için hazır bulunan profesyonel personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku