Tekirdağ Vaillant Kombi Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Vaillant Servisi olarak firmamız eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz ile montaj, arıza ve bakımlarda 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.

 

Profesyonel Vaillant Servisi

 

Tekirdağ Vaillant kombi servisi olarak uzmanlık açısından en yüksek seviyelerde olup sizler rahat nefes almanız için firmamızı 7 gün boyunca saat sorunu yapmadan gönül rahatlığı ile arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Kombi servisi hakkında tüm bilgileri firmamız tarafından teyit edebilirsiniz.

Kombi yıllık bakım servisi modellerine göre servislik hizmeti vererek tüm müşterilerin memnuniyet halinde olarak tüm cihazları saat sorunu yapmadan istenilen günlerde randevu alabilirsiniz. Vaillant ısıtma soğutma sistemlerinde öncülük kazanarak şık tasarımı ile gözlerinizi kamatışmaktadır. Kombi servisi cihazları arıza halinde firmamızı arayarak en kısa sürede bizimle diyaloga geçebilir telefon desteği alabilme imkanı sağlamaktayız. Vaillant kombilerinizin bakım aşamalarında oluşan sorunları kısa sürede ortadan kaldırarak tehlike saçan tüm kötü olasılıkları ortadan kaldırmaktayız. Kombilerinize içten bakıyor sağlığınıza önem vermekteyiz.

Kazan Servisi Villa ve büyük iş merkezlerinde kullanılan vaillant kazan servisi cihazlarında işyerlenizde faaliyette olan cihazların arıza ve bakım onarım işlemlerinde öncü olarak hizmetinizdeyiz. Geniş kapsamlı orijinal yedek parçalar kullanımı sağlayan firmamız geçmiş yıllardan bu yana tüm yaptığı işin arkasında durup her zaman bir adım daha ilerlemektedir. Sorunsuz şekilde profesyonel el aletleri ve TSE belgeli servis ekiplerimiz sizler için her zaman yanınızda olmaya devam etmektedir. Tüm modellerine tamir hizmeti vererek en kısa sürede arızaları sorunsuz şekilde onarmaktayız. Geniş kapsamlı şekilde el aletleri kullanılarak orijinal yedek parçalar kullanımı sayesinde cihazlarınız eskisinden daha performanslı şekilde çalışmasını halletmekteyiz. Kombi servisi firmamız ile her zaman yüzünüz gülüyor olacaktır.

 

Tüm bölgeye servis ağımız olup gezici ekip kadrolarımız ile aynı gün içerisinde sorunu ortadan kaldıran tek firmadır. Karlı havalarda bile hizmet sağlamakla kalmayıp en uygun ödeme koşulları ile sizlerin her daim yanınızdayız. Vaillant servisi için yetkili personelimiz sizler için gece gündüz demeden hizmetlerini sizlere sunmaktadır.  0282 263 22 96 çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hızlı Ve Güvenilir Kombi Destek

 

Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunarak müşteri potansiyelini üst düzeylerde tutmayı başaran öncü firmalar arasında yer alan vaillant servisi firmamız arıza bakım tamir ve onarım işlemlerini kısa sürede çözümlendirmeye odaklanmaktadır. Ucuz maliyetler ödeyerek bizleri tercih edebilirsiniz.

 

Kış sezonlarında vaillant kombi servisi ile ilgili üstün performans sağlamak için sıcaklık derecesi düşmeden önce kesinlikle kombi bakımı yapmalısınız. Vaillant Kombi Bakımı servisimiz tarafından uzman ekiplerle periyodik bakımlarını yaparak kombi’nizin ömrünü uzatın ve yüksek faturalardan kurtulun. Bu sizin soğuk kış aylarında şok faturalardan korur. Açıkçası kombinizin performansını arttırır ve yüksek doğalgaz kullanımından tasarruf etmenizi sağlar.

Yıllık olarak cihazınızı kesinlikle iç temizliği ve petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde büyük arızalar oluşarak yeni bir kombi fiyatında arıza meydana gelebilir. Firmamız sizlere yılda 2 defa kombi bakımı yaptırmanızı öneriyor. Vaillant kombi bakımı yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle uzman kadrolu servisi tercih etmeniz çok önemlidir. Arıza veya ısıtmama gibi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda hiç bir şeye ellemeden hemen  0282 263 22 96 nolu çağrı merkezimizi aramanızı öneriyoruz. Kendiniz asla müdahale etmeyiniz. Kombi Bakımı Fiyatları çağrı merkezi ekiplerimiz ile görüşerek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Kombi Bakım Aşamaları

 

  • Alev haznesinin Temizlenip gözeneklerin açılması
  • Kombi ateşleme müşürünün temizlenmesi
  • Gaz walf ayarları yapılması
  • Kombi havası kontrol edilerek gerekirse basınç uygulaması
  • Fan motorunun sökülüp temizlenmesi
  • Isıtıcı sensörlerinin kontrol edilmesi
  • Devir daim pompası kontrol edilmesi
  • Bar seviyesi kontrolü Düşük ise yükseltilmesi ve ayar yapılması

 

Vaillant kombi servisi bakımını yaptırmadığınız takdirde siz farkında olmadan yüksek doğalgaz faturaları ödüyor olacaksınız. Ev ortamlarında faturalar ortama 150 200 tl gibi faturalar ödemeniz gereken yerde piyasada 300tl 400tl faturalar kombi servislerini şaşırtıyor. Bunların sebepleri kombinizde peteklerin geri dönüşüm filtreleri tıkanarak bir zaman sonra peteklerin üst kısmı ısınır ama alt kısmını ısıtmakta zorluk çeker. Petekler yeterince ısınmıyor ve sizlerde kombi derece ayarlarını en yüksek dereceye getirerek kendinizi maddi sıkıntılara sokuyorsunuz. Kombi bakımı gereksiz gözükse de birçok olumlu sonuçları göz önüne getiriyor. Çok basit kombi bakımı ama teknisyenler püf noktasını sizlere belirtmek istese de bunu anlayamazsınız. Kombi bakımını yaptırmaktan kaçınmayın.

 

Vaillant kombi bakımı yapılmaz ise kombi çalışır mı derseniz tabi ki çalışır ama ilerleyen zamanlarda içerisindeki tüm yedek parçalara büyük zarar verebiliyor. Kombi bakımları 70tl 100tl arasında fiyatlardan kaçınarak maddi hasarlar açarak sizleri zor durumda bırakabiliyor. Profesyonel ekiplerimiz milli eğitim bakanlığı imzalı kombi servisliğinde uzmanlaşmış kadromuz sizler için her gün saat sorunu yapmadan hizmetler sunmaktadır. İletişim numaramızdan bizlere ulaşmanız artık mümkün.

Orijinal Yedek Parça ve 1 Yıl Garanti

Vaillant servisi kombi petek bakımı Tekirdağ’ın dört bir yanına hizmet sunmaktadır. Cihazınız arızalı veya arıza kodu gösteriyor yada çalışmıyor ise yapmanız gereken bir servis departmanından destek almaktadır.  0282 263 22 96 nolu  çağrı merkezimizden teknik destek veya servis kaydı alabilirsiniz. Yıllardan beri ve bakımı alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz bünyesinde güler yüzlü çağrı merkezi ekiplerimiz size her zaman hizmet vermekten gurur duyuyor.

Vaillant servisi Donanımlı Özel Servis Araçlarımız ile tüm malzemeler veya yedek parçalar bulunmakta olup servisimiz anında değişiklik sağlayabilir ve 1 yıllık garanti alabilirsiniz. Sorunlarınızı en kısa sürede çözebilmek amacıyla gezici servislerimiz bulunmakta olup bölgenize en yakın servisi yönlendirmekteyiz. Cihazınız ile ilgili en sağlam performansı alabilmeniz için öncelikle kombi bakımınızı aksatmayın.

Arızaları ile karşılaştığınızda servis çağırmadan önce yapmanız gereken bir kaç unsur vardır. Kombinizin kitapçığında kullanım kılavuzları mevcuttur. Örneğin içerisinde yeterli su basıncı olmadığında cihaz otomatikmen kendisini devre dışı bırakabilir. Su basıncı kontrol etmeniz gerekiyor. Vaillant kombinizin su basıncında problem yoksa derece ayarlarını yaz ve kış konumunda olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bunların dışında sizin yapabileceğiniz teknik bilgilere ihtiyaç vardır. Firmamız sizler için en uygun fiyatlar ile ev ve işyerlerinize kadar servis hizmeti vermektedir. Kombiniz için tüm gerekli kontrolleri yaparak sizleri büyük sıkıntılardan uzaklaştırmaktadır.