Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tekirdağ Kombi, Kazan ve Kaskat Teknik Servisi olarak 2003'den bu yana kazan servisi, brülör servisi, kombi servisi, klima servisi, kaskad sistemi, ısıtma ve soğutma alanlarında bakım, onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz. Mesleki Yeterlilik Belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesi dahil olmak üzere bir çok markaya ait Servis Belgesi'ne sahip olan şirketimizin merkezi Tekirdağ Süleymanpaşa’da yer almaktadır. Tekirdağ’ın tüm bölgelerine hizmet veren 3 servis aracımız ve alanında uzman 8 personelimiz bulunmaktadır. Tüm Markaların Onarımı, Bakımı ve Servisi için 0282 263 22 96 veya 0535 876 25 80 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

KAZAN SERVİSİ

Tekirdağ’ın her yerinde tüm marka ve modelde kazanlarınızın bakım, onarım ve tamiri için hazır bulunan profesyonel personellerimizle sizlere kazan servisi hizmeti vermekteyiz.

BRÜLÖR SERVİSİ

Tekirdağ’ın her yerinde tüm marka ve modelde brülörlerinizin bakım, onarım ve tamiri için hazır bulunan profesyonel personellerimizle sizlere brülör servisi hizmeti vermekteyiz.

KOMBİ SERVİSİ

Tekirdağ’ın her yerinde tüm marka ve modelde kombilerinizin bakım, onarım ve tamiri için hazır bulunan profesyonel personellerimizle sizlere kombi servisi hizmeti vermekteyiz.

KASKAD SİSTEMİ

Tekirdağ’ın her yerinde tüm marka ve modelde Kaskad sistemlerinin bakım, onarım ve tamiri için hazır bulunan profesyonel personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

ŞEFFAF VE KALİTELİ HİZMET

Kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan bir servis anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

7/24 SERVİS

Ürününüz hangi marka olursa olsun bakım, onarım ve arıza servisi ihtiyaçlarınızda Tekirdağ Kombi Servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Bizim hizmetimiz, sizin memnuniyetinizdir.

Bizimle İletişime Geçin

Biz Sorununuzu Çözmeye Hazırız. Bize Bildirin.

Bize Mesaj Gönder