HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tekirdağ Kombi Teknik Servisi olarak 2001 tarihinden bu yana kazan servisibrülör servisikombi servisiklima servisivrf sistemlerivrv sistemlerikaskad sistemi, ısıtma ve soğutma alanlarında bakım, onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz. Mesleki Yeterlilik BelgesiHizmet Yeterlilik Belgesi sahip olan şirketimizin merkezi Tekirdağ’da yer almaktadır. Tekirdağ’ın tüm bölgelerine hizmet veren 4 servis aracımız ve alanında uzman 10 personelimiz bulunmaktadır.

kaskad-3

Profesyonel Servis

01) Profesyonel Uzman Kadro

Alanından eğitim almış profesyonel uzmanuz kadro ile servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz.

02) Şefaf ve Kaliteli Hizmet

Kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan bir servis anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

03) 7/24 Servis Hizmeti

Ürününüz hangi marka olursa olsun bakım, onarım ve arıza servisi ihtiyaçlarınızda Tekirdağ Kombi Servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Bizim hizmetimiz, sizin memnuniyetinizdir.

HAKKIMIZDA

HİZMETLERİMİZ

KaskadSistemi

Kaskad Sistemleri Servisi

Tekirdağ’ın her yerinde tüm marka ve modelde Kaskad sistemlerinin bakım, onarım ve tamiri için hazır bulunan profesyonel personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

KombiServisi

Kombi Servisi

Tekirdağ’ın her yerinde tüm marka ve modelde kombilerinizin bakım, onarım ve tamiri için hazır bulunan profesyonel personellerimizle sizlere kombi servisi hizmeti vermekteyiz.

kalorifer-petek-temizligi

Kalorifer ve Petek Temizliği

Tekirdağ’ın her yerinde tüm marka ve modelde kombilerinizin kalorifer ve petek temizliği için hazır bulunan profesyonel personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Şimdi Randevu Oluştur